Компас Недвижими Имоти - "Когато посоката е вярна..!"
compassrealestate.bg


 

    НАЕМ | Апартмент с две спални в затворен комплекс на метри от плаж Кабакум 800 €

Апартмент с две спални в затворен комплекс на метри от плаж Кабакум 800 €

  • РЕФ № 21930
  • Обща Площ 142
  •   Етаж 3 от 7
  • Вид Тухла
  • Година 2014
  • Изложение Юг-Изток

Описание

Реф.№: 21930 

ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН! ДВЕ ПРОСТОРНИ СПАЛНИ! ПАРКОМЯСТО ЗА ВАШИЯТ АВТОМОБИЛ! ГЛЕДКА КЪМ МОРЕТО! ИНФИНИТИ БАСЕЙН!

С КЛЮЧ В ОФИСА! ОГЛЕДИ В УДОБНО ЗА ВАС ВРЕМЕ!


Компас Недвижими Имоти отдава под наем стилно обзаведен тристаен апартамент в луксозен комплекс на метри от плаж Кабакум.

Имотът е разположено на среден етаж в луксозния жилищен комплекс Ла Мер. Изграден на хълм, комплексът е ситуиран в района на един от най-известните плажове по нашето Черноморие, плаж Кабакум . Местоположението и удобствата които предлага Ла Мер го правят една от най-желаните локация за живеене в района. Комплексът разполага с прекрасен парк с цветни и слънчеви алеи, които предоставят възможност за романтични разходки, семейни снимки с красиви гледки, спокойствие и релакс.

Освен с красива природа и красива плажна ивица, апартхотел Ла Мер впечатлява и със своя инфинити басейн. От него се разкрива пряка гледка към морския бряг, което оставя усещане за хармония и свобода. Благодарение на специалната му конструкция, басейнът създава илюзия за безкрайна синева.

Жилището което имате възможност да наемете на това уникално място се състои от входно антре, напълно обзаведена кухня с трапезария и всекидневна, две спални, две тераси едната от която е с красива морска панорама, баня с тоалет. Това наистина е един отличен апартамент, обзаведен и оборудван с всичко необходимо за ваше удобство и комфорт. В наемната цена е включено и паркомясто, което за Ваше удобство и сигурност се намира в самият комплекс и е в непосредствена близост до входа на сградата.

В Ла Мер работят целогодишно ресторант, СПА/закрит басейн, открито топло джакузи и фитнес център, има портиер и охрана, видеонаблюдение. През лятото има възможност за ползване на открит басейн и плаж с резервирани шезлонги за нашите наематели. А-ла-карт ресторантът на комплекса работи целогодишно и предлага богато меню и подбрана винена селекция на своите посетители.

Възможно е да се наеме краткосрочно или дългосрочно!

Апартхотел Ла Мер е на не повече от 15 мин. с автомобил от централната част на града.

За повече информация
Димитър Ценов
0893366051
Компас Недвижими Имоти - 'Когато посоката е вярна..!'

За повече информация
Димитър Ценов
0893366051
Компас Недвижими Имоти - "Когато посоката е вярна..!"

Местности/Вилни Зони м-т Ален Мак